01 Listopad 2017

Jeep® představuje zcela novou generaci vozu Wrangler modelového roku 2018

31. října 2017, Auburn Hills, USA

 

Nejschopnější ze všech SUV přináší ještě lepší terénní vlastnosti, které udělaly ze značky Jeep® legendu, dále moderní design, jenž však nezapře odkaz originálu, pokročilé a úsporné pohonné jednotky, více možností pro jízdu s otevřeným nebem nad hlavou a k tomu ještě více bezpečnostních a pokrokových technologií než kdykoli předtím. Ojedinělý design zcela nového modelu Wrangler obsahuje na první pohled jasně rozeznatelnou sedmiotvorovou masku chladiče, kruhové přední světlomety a naopak hranaté zadní svítilny. Vylepšení se dočkala aerodynamika. Skuteční offroadoví nadšenci jistě přivítají ještě více svobody při jízdě na čerstvém vzduchu díky možnosti jízdy bez oken a desítku různých kombinací dveří, provedení střechy i oken. Další snímky a kompletní informace o tomto novém modelu budou odtajněny 29. listopadu na autosalonu v Los Angeles.

 

Značka Jeep®

Značka Jeep® těží z více než 75leté tradice výroby terénních automobilů, díky níž nabízí vozy SUV s nejlepšími schopnostmi ve své třídě, se špičkovým řemeslným zpracováním a všestranností pro zákazníky, kteří žijí naplno a na svých cestách touží po mimořádných zážitcích. Značka Jeep® k tomu nabízí kompletní paletu modelů schopných s jistotou a bezpečně zvládnout jakoukoli cestu a terén.

 

Modelová řada značky Jeep® zahrnuje modely Compass, Grand Cherokee, Cherokee, Renegade a Wrangler. Pro naplnění poptávky zákazníků po celém světě jsou všechny modely dostupné jak s levostranným, tak s pravostranným řízením a s benzinovými i naftovými motory.

 

 

Novinky a videa značky Jeep® a společnosti FCA US najdete na:

Blog: http://blog.fcanorthamerica.com

Stránky společnosti: www.fcanorthamerica.com

Stránky pro média: http://media.fcanorthamerica.com

Značka Jeep®: www.jeep.com

Blog značky Jeep®: blog.jeep.com

Facebook: www.facebook.com/jeep nebo https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/

Instagram: www.instagram.com/jeep nebo www.instagram.com/FiatChrysler_NA

Twitter: www.twitter.com/jeep nebo www.twitter.com/FiatChrysler_NA

YouTube: www.youtube.com/thejeepchannel nebo www.youtube.com/fcanorthamerica

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat