14 Leden 2016

Jeep® v ČR zaznamenal meziroční nárůst 92,4 % a stal se druhou nejrychleji rostoucí značkou

 

Značka Jeep® zaznamenává prodejní úspěchy nejen celosvětově, ale i na českém trhu. Rok 2015 zde ukončila 1037 registrovanými vozy, což představuje meziroční nárůst o 92,4 %. Jeep® se tak stal druhou nejrychleji rostoucí značkou v České republice.  

 

Nejvýznamnější podíl na tomto výsledku má model Renegade, který si získal srdce českých zákazníků, a to i díky velmi atraktivní nabídce financování. Dlouhodobě úspěšná je vlajková loď značky Jeep® Grand Cherokee, který se těší rostoucí oblibě na konkurenčním trhu velkých SUV. Zákazníky oslovuje svými výjimečnými schopnostmi a nezaměnitelnou DNA a také speciálními produkty poprodejních služeb, jako je balík Freedom Package, který nabízí kompletní servisní služby na 5 let jen za 20 000 Kč. Stálicí na trhu drsných offroadových hrdinů je legendární Wrangler. A je potřeba zmínit také Jeep® Cherokee, který si i přes počáteční rozpaky bezprostředně po uvedení na trh vybudoval pevné místo a na českém trhu splnil plán pro rok 2015.

 

Dalším důvodem k oslavě je významné výročí. Značka Jeep® letos oslaví již 75 let své nadvlády v segmentu vozidel s pohonem všech kol, které svému majiteli dopřávají díky své DNA a technologiím notnou dávku dobrodružství a svobody jízdy s nebem nad hlavou. Tato originální SUV jsou i dnes lídry v jednotlivých segmentech, vynikají účinností, schopnostmi zvládat terén, prvotřídním dílenským zpracováním a špičkovou dynamikou i na běžných vozovkách. Značka proto v rámci oslav připravila speciální výroční edice 75th Anniversary pro každý model.

 

Všechny modely speciální edice 75th Anniversary budou k dispozici i v exkluzivním zeleném odstínu karoserie (zelená Sarge, zelená Recon nebo zelená Jungle, v závislosti na modelu), s matně bronzovými koly, bronzovými a oranžovými doplňky karoserie, jedinečnými interiéry s exkluzivními sedadly s logem 75th Anniversary nebo unikátním textilním čalouněním Ombre Mesh, s otevírací střechou a logy 75th Anniversary na karoserii. První výroční model 75th Anniversary, který u českých prodejců značky Jeep® můžete objednávat již v prvním čtvrtletí letošního roku, je charismatický Cherokee. 

 

Celosvětové prodeje značky Jeep® se zvyšují nepřetržitě již šest let po sobě, přičemž čtvrtým rokem značka zaznamenala světový prodejní rekord. Rok 2015 byl pro Jeep® o to významnější, že se celosvětové prodeje zvýšily o 22 procent a dosáhly absolutního rekordu v celé 75leté historii značky. Navíc prosinec 2015 se stal z hlediska prodejů značky Jeep® nejlepším měsícem všech dob. Bylo prodáno 127 879 vozidel, což představuje narůst o 32 procent.

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory