22 Prosinec 2016

Čtyři exkluzivní videa představující nový Jeep® Compass

 

Fascinující videoseriál byl navržený tak, aby na internetových stránkách značky Jeep® představil některé zvláštnosti nového modelu Jeep® Compass poněkud netradičním způsobem. Nový model bude k dispozici v regionu EMEA v druhém pololetí roku 2017.

 

Značka Jeep® vytvořila ve spolupráci s kreativní agenturou Xister řadu exkluzivních rozhovorů s neobyčejnými lidmi, kteří přispěli ke změně života mnoha lidí na světě. Seriál režírovaný Fabriziem Accettullim pro studio Cut & Editing and More Studios zahrnuje celkem čtyři filmy, každý o délce 90 sekund. Tato videa budou na internetových stránkách a dalších digitálních kanálech značky Jeep® k vidění od prosince 2016 do března 2017.

 

Série čtyř videorozhovorů představuje nový Jeep® Compass velmi nekonvenčním způsobem. Toto skutečně globální SUV je k dispozici v 17 různých a velmi účinných motorizacích a nabízeno bude na více než 100 trzích světa. Compass představuje kombinaci řady nepřekonatelných vlastností: legendární a nedostižné schopnosti v terénu, účinné a vysoce moderní motory, kultovní a jedinečný design Jeep®, špičkovou jízdní dynamiku, svobodu jízdy s nebem nad hlavou, kompletní bezpečnostní výbavu a nejmodernější technologie.  

 

Hvězdou prvního filmu je Ron Arad z Izraele, který je jedním z nejvýznamnějších a nejdůležitějších představitelů současného designu a ve filmu vysvětluje, jak si jeho neobyčejný průmyslový design klade za cíl vytvořit něco nového a změnit každodenní život. Přesně jako design modelu Jeep® Compass, který si navzdory extrémní modernosti udržuje silnou vazbu s klasickými stylistickými prvky značky, aby vzniklo něco funkčního a zároveň atraktivního.

 

Druhý klip představuje Nathana Waterhouse z Velké Británie, spoluzakladatel OIEngine.com (IDEO Group), inovativní platformy, která pomáhá organizacím při řešení prostředí zaměstnanců a komunit. Stejný přístup byl použitý při vytváření důmyslné a komfortní kabiny nového modelu Jeep® Compass, jenž nabízí ergonomická sedadla, vytříbené materiály a nejmodernější technologie, které byly navržené tak, aby odpovídaly potřebám, zvykům a jízdnímu stylu různých uživatelů.  

 

Třetím protagonistou je Massimo Banzi z Itálie, spoluzakladatel platformy Arduino Project, jedné z největších a vysoce inovativních open source platforem. Jeho základní myšlenkou bylo vytvořit technologický nástroj schopný transformovat obyčejné a reagovat i na ty nejběžnější potřeby díky spolupráci s lidmi a jejich nadání pro inovace. Podobně i technologie modelu Jeep® Compass si kladou za cíl zlepšit, zjednodušit a vytvořit interakci s vozidlem, jako i zlepšit každodenní jízdu tím, že řidiči a cestujícím poskytují různé způsoby, jak zůstat ve spojení s přáteli a získávat informace.

 

Čtvrtý a poslední klip celé série představuje Cecila Balmonda z Velké Británie, který díky svým schopnostem inženýra, projektanta a matematika disponuje neobyčejným přístupem, jenž obyčejnou architekturu mění v objekty přispívajícími k lepšímu životu bez ohledu na podmínky či terén. Stejně jako v případě modelu Compass se obyčejná cesta mění v neobyčejnou a cestujícím poskytuje možnost prožít dobrodružství a svobodu i v těch nejvzdálenějších místech.

 

Čtveřice videí představuje velmi neobvyklou koncepci, jejímž cílem je prezentovat, jak lze obyčejný život prožívat nekonvenčním způsobem. Stejným způsobem je nový Jeep® Compass připraven změnit život svého uživatele, což je koncept, který značku Jeep® doprovází s maximálním odhodláním již 75 let.

 

Turín, 22. prosince 2016

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory