28 Březen 2017

Značka Jeep® na Milano Design Week 2017

 

  • Jednou zhvězd akce Milano Design Week bude zcela nový Jeep® Compass.
  • Půjde o jedinečnou příležitost, jak objevit originální design značky Jeep: moderní osobitý, ale přesto věrný legendárním stylistickým prvkům.
  • Exkluzivní odhalení proběhne 6. dubna ve výstavním prostoru Tortona 15.

 

Od 4. do 9. dubna se do Milána seběhnou designéři z celého světa. Místem jejich setkání budou výstava Fuori Salone a 56. Ročník Salone Internazionale del Mobile. Během těchto dní představí značka Jeep model Compass, zcela nové SUV s moderním a originálním designem Jeep, který je věrný tradicím.

 

Nový Compass, klíčový přírůstek v portfoliu značky Jeep v Evropě se 6. dubna představí během akce ve výstavním prostoru Tortona 15. Návštěvníci tak budou mít možnost objevit prvky nového SUV, které je dokonalou směsí osobitosti, designu, technologií a schopností, to vše v balení zahrnujícím bohatou standardní výbavu.  

 

Jeep Compass bude vystaven v prostoru Tortona 15 během celé doby trvání výstavy a poskytne návštěvníkům možnost blíže prozkoumat svůj originální design. Tak jako každý Jeep, je i Compass charakteristický stylistickými prvky, které jsou snadno rozeznatelné, prozrazují rodinnou příbuznost k značce Jeep a vyjadřují off-roadové schopnosti, funkčnost a jízdní dynamiku na silnici. Mezi tyto klíčové stylistické prvky patří sedmiotvorová maska chladiče, ikonická tvář všech modelů Jeep, která se prolíná celou modelovou nabídkou, dále lichoběžníkové blatníky kol pro překonávání obtížných překážek a lezení po skalách, vertikální čelní okno zajišťující osobitost mezi ostatními modely na trhu, krátké převisy karoserie pro dobrý úhel nájezdu a sjezdu, výrazná boční silueta poskytující pocit bezpečí a zvládnutí všech cest s naprostou důvěrou, a výrazná grafika předních a zadních světlometů pro vytvoření jedinečného vzhledu.  

 

Stylistickými prvky, které odlišují každý model značky Jeep je charakteristický také interiér. Jedná se o funkční uspořádání, úložné prostory pro nejrůznější předměty pro aktivní životní styl a paletu barev inspirovanou nejrůznějšími místy světa.

 

Návštěvníci výstavy Fuori Salone 2017 budou mít jako jedni z prvních v Itálii možnost objevit nový Jeep Compass a jeho charakteristické stylistické prvky ještě předtím, než se novinka objeví v létě u všech evropských prodejců Jeep.

 

Turín, 28. března 2017

 

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory